МЕДІАТЕКА ФОРУМ

Інфраструктурні проекти

Проект по створенню спортивної інфраструктури

Проект передбачає побудову спортивного майданчика зі штучним покриттям (для футболу, розмір 60х40), реконструкцію футбольного стадіону з трав’яним покриттям і автоматичним поливом (передбачається відповідність розмірів стадіону вимогам УЕФА), будівництво спортивного майданчику для гри в волейбол, будівництво спортивного майданчику для заняття боді білдінгом, будівництво майданчику з лініями перешкод, будівництво спортивного майданчику для катання на скейтах.

Проект водопостачання і відвід каналізаційних стоків

Проект передбачає централізоване забезпечення кожного будинку водою і централізований відвід каналізаційних стоків і їх очищення.

 

Комунікаційний проект

Комунікаційний проект передбачає створення місцевого мультимедійного ньюзруму “Радовель” як дієвого каналу комунікації, який повинен забезпечити прямий (інформованість населення) і зворотній зв’язок і стати джерелом актуальних новин та іншого медіаконтенту (музичного, освітнього тощо).

 • Новий ньюзрум громади Радовель вироблятиме такий контент:
 • щоденні новини та статті для сайтів громади Радовель та біотехнологічного ліцею “Радовель”
 • щотижневу газету-дайджест (2 сторінки)
 • відео сюжети для сайтів
 • Радовель отримає власну радіостанцію з розповсюдженням у FM та інтернеті
 • Vision Radio - розмовна телепрограма із радіостудії

Проект по збору і сортуванню побутових відходів

Проект передбачає збір і сортування побутових відходів.

Передбачається будівництво майданчика по сортуванню, упаковці і зберіганню відходів, які є вторинною сировиною (пластик, скло, метал і т.д.) і будівництво полігону для утилізації відходів, які не підлягають переробці.

Проект капітальний ремонт дороги Пояски-Радовель

Проект капітальний ремонт дороги Пояски–Радовель передбачачає створення якісного сполучення автомобільною дорогою села Радовель і села Пояски.

Створення громадського простору

Передбачається будівництво площі для проведення розважальних заходів на відкритому повітрі і будівництво будівлі загального користування (на основі реконструкції будинку культури)..

 • В будівлі загального користуання буде розміщено:
 • площі культури і розваг (кінотеатр, музична школа для дорослих, площі для народної творчості і народних ремесел, шкільний і загальний музей (з реальною піччю), бібліотека, інтернет клуб (з місцем для проведення курсів по користуванню ПК), конференц зал для проведення конференцій різного рівня
 • площі комерційного призначення (офісні приміщення, зала для проведення заходів з великою кількістю людей (хрестини, весілля та інші), аптека звичайна, аптека ветеринарна, кав’ярня
 • площі для надання послуг (фітнес, салон краси, СПА, пошта)

Піклування про людей, які потребують допомоги

Громада буде піклуватись про людей, які потребують допомоги.

В першу чергу мова йде про одиноких літніх людей.

В селі Радовель передбачається будівництво будинку для літніх людей, який може працювати спільно як на комерційних засадах, так і на соціальних.

Проект забезпечення громади енергоресурсами

Проект передбачає створення альтернативних джерел енергії і газофікацію села Радовель.

Безпека

 • Концепція системи безпеки (пожежна безпека, безпека бізнесу, безпека житла, приватного майна, безпека в громадських місцях) передбачає:
 • будівництво безпекового центру (спеціалізоване приміщення для розміщення пожежного автомобіля і пожежної команди)
 • наявність дільничого інспектора
 • технічне забезпечення по охороні майна
 • створення філії приватної охоронної компанії

Реорганізація місцевої влади

Створення ефективних механізмів самоврядування (надання послуг населенню), забезпечення, щоб влада працювала виключно в інтересах громади, повна прозорість діяльності влади.